MÖBLER / Bord / Månbord 7596093
nr 759 6093
Månbord
mahogny, Gustaviansk stil, dia120, höjd: 75
Kondition: repa/repor, slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 maj 2012
kl 18:29:21
100 kr
150 kr
Den Gustavianska stilen